Markiz Konaklarında SPA

SPA


Spa'nın tanımı şifalı sular ile yapılan bakım demektir.Şirince suyunun kaynağı bölgeyi çevreleyen dağlardan gelmekle beraber yüzyıllarca bölge halkına şifa dağıtmıştır.

Roma imparatorluğunun uzun yıllar Anadolu'da başkenti olmuş Efes şehrinin hamamlarıda aynı kaynaklardan gelen sular ile beslenmiştir.

Buyrun gelin sizi yüzyıllarca Karyalıların,Leleglerin,Helenlerin ve Romalıların yıkandıkları sular ile bir hamam keyfine davet edelim...

 

HAMAM


Küçük çaplı klasik bir Türk hamamı olarak tasarlanan hamamımız aynı anda dört kişiye hizmet verecek kapasitededir.

Isı ve buhar cildinizin gözeneklerinin açılmasını ve nefes almasını sağlar.Buharın etkisiyle açılan deriye yapılacak kese uygulaması üst deri tabakası ve ölü hücrelerden temizlenir,cildiniz canlılık kazanır.

Keseden sonra doğal sabunlarla yapılan köpük banyosu ve yağ masajının temizleyici ve dinlendirici etkisi üzerinizdeki yorgunluğun yerini tatlı bir uykuya bıraktırır.

 

SAUNA


Saunamız 4 kişi için dizayn edilmiştir.Genel olarak içerideki sıcaklık 60 ile 90 derece arasında değişmektedir.Saunanın içerisinde kullanılmış olan Sedir ağacının ve nane aromasının koksusu nefes yollarınızın açılmasına yardımcı olacaktır.

Saunaya girmek terlemeyi sağlar ve böylece vücüdunuzdaki toksinlerden arınır stres gibi olumsuzluklarıda ortadan kaldırmış olursunuz.

 

MASAJ


Markiz Konaklarında aşağıda gördüğünüz masajların tümünü mevsim durumuna göre ister özel dekore edilmiş masaj odamızda,isterseniz bahçemizin içinde tamamen doğal bir ortamda kuş sesleri içerisinde sizin için özel tasarlanmış cibinlik içerisindeki masaj yatağımızda gerçekleştirebilirsiniz.

 

*Klasik Masaj

*Aromaterapi masajı

*Refleksoloji masajı

*Anti-Stres masajı

*Bölgesel masajı

*Lenf Drenaj masajı

*Medikal masaj


En Başa Dön

  • Takip Edin:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tripadvisor